ZdrowyBus!
Coś więcej niż sport i podróże. PASJA!
Zobacz więcej

Wstęp

Jeździmy po świecie, zarażając pasją do sportu - Przeprowadzając: warsztaty, animacje, festyny sportowe. Pokazując przy tym, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna idzie w parze z podróżowaniem! Dodatkowo opisujemy poznane miejsca/kulturę, podsyłamy inspirujące materiały oraz prowadzimy prelekcję, aby poszerzać świadomość społeczeństwa nie tylko na temat zdrowego stylu życia, ale także na temat rozwoju osobistego, sportu, pasji i podróży.

Główne cele

 1. Prowadzenie festynów sportowych
 2. Prowadzenie zajęć sportowych z dziećmi
 3. Przeprowadzanie zajęć fitness
 4. Tworzenie planów treningowych oraz żywieniowych, współpraca online
 5. Pokazy akrobatyki, parkour
 6. Przemówienia motywacyjne
 7. Angażowanie się w akcje społeczne, pomoc innym
 8. Prowadzenie warsztatów: pierwsza pomoc, motywacja, zdrowy styl życia, zdrowe odżywiania, treningi personalne, fitness, żonglerka
 9. Seminaria, wykłady, prelekcje: co warto zwiedzić, jak podróżować małym kosztem, jak połączyć podróże z pracą, jak połączyć podróże ze zdrowym stylem życia, dlaczego podróże wzbogacają itp.
 10. Pisanie poradników podróżniczych ( co warto zwiedzić itp.), motywujących (dąż do celu, rób co kochasz, rozwijaj się, celebruj życie, szanuj każdą chwilę, niemożliwe nie istnieje).
 11. Branie udziału w wydarzeniach sportowych: zdobywanie koron górskich, biegi uliczne, biegi miejskie z przeszkodami, biegi górskie, biegi ekstremalne, spływy kajakowe, rafting, ścianki wspinaczkowe, skoki bungee, skoki spadochronowe, Adventure race, nurkowanie, mecze uliczne koszykówki, piłki nożnej, siatkówki.

Założenia

 1. Przekażemy jak największej liczbie osób wiedzę, radość, energię, pasję, motywację, odwagę do realizacji celów.
 2. Zarazimy społeczeństwo zdrowym stylem życia oraz sportem w niekonwencjonalny sposób.
 3. Poznamy jak najwięcej miast, państw, krajów, kontynentów, kultur i przekażemy zgromadzoną wiedzę.
 4. Zainspirujemy innych, że warto spełniać marzenia i cieszyć się życiem.
 5. Wywołamy uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.
 6. Udowodnimy, że można podróżować: żywiąc się racjonalnie, mając czas na treningi oraz nie potrzebując większych nakładów finansowych.
 7. Pokażemy, że podróżowanie może być stylem życia, źródłem zarobku, wiedzy, dobrej zabawy, pomocy innym.
Darmowy plan działaniaJednodniowy szablonZ kolei jeśli chcesz otrzymać darmowy, tygodniowy plan działania --> Napisz do nas mail lub wiadomość na Facebook'u i ciesz się większą ilością czasu w ciągu dnia!
Partnerzy
Najbliższe wyjazdy
Bałkany Lipiec 201902/07/2019 - 09/03/2019Już w najbliższe lato odbędzie się wyjazd do krajów Bałkańskich! Mamy w planach zdobyć najwyższe szczyty górskie, zwiedzać okoliczne miejscowości, kosztować lokalne produkty oraz cieszyć się słońcem na rajskich plażach! Zobacz więcej
Bałkany
Włochy sierpień 201904/08/2019 - 09/03/2019Już w najbliższe lato odbędzie się wyjazd do pięknych Włoch! Mamy w planach objechać cały kraj, zwiedzać okoliczne miejscowości, kosztować lokalne produkty oraz cieszyć się słońcem na rajskich plażach! Zobacz więcej
Włochy